Prelegenci

Sylwia Włodarska
Sylwia Włodarska

Jestem mediatorką w nurcie Porozumienia bez Przemocy (NVC), coachem, trenerką empatycznej komunikacji, mamą, partnerką i przedsiębiorczynią. Wspieram organizacje i szkoły w budowaniu przestrzeni, w której jest miejsce na dbanie o potrzeby wszystkich tworzących je osób. Organizuję konferencje online „Bliżej potrzeb, bliżej szczęścia.” Tworzę markę Pani Swojego Szczęścia. Moim marzeniem jest świat pełen szczęśliwych ludzi żyjących tak, jak chcą żyć i wspierających swoje dzieci w drodze do szczęścia.

Anna Skibicka
Anna Skibicka

Jestem psychologiem i nauczycielką fortepianu w szkole muzycznej. Zajmuję się głównie psychologią dziecka oraz krótkoterminowym wsparciem osób dorosłych. Jako psycholog dziecięcy pracuję głównie z rodzicami i nauczycielami. Wspieram ich w relacjach z dziećmi, oglądaniu trudności i szukaniu rozwiązań. Pracuję również z uczniami szkół muzycznych i koncertującymi muzykami (konsultacje, warsztaty). Pracuję w duchu rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy. Bliska jest mi perspektywa holistyczna i systemowa w patrzeniu na człowieka. Rozpoczęłam również szkolenie psychoterapeutyczne. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i pasjonatką zwierząt.

Jarosław Mirkiewicz
Jarosław Mirkiewicz

Psycholog, absolwent magisterskich studiów na Uniwersytecie SWPS i podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 616).  Swoje doświadczenie zawodowe rozwijał w trakcie praktyki klinicznej w II Klinice Psychiatrycznej WUM, a także jako prowadzący regionalną Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Centrum Edukacji Artystycznej. W pracy klinicznej wykorzystuje podejścia terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz mindfulness (MBCT). Doradca rodziców w tematyce wychowawczo-rozwojowej.

Marcin Koziak
Marcin Koziak

Jestem koncertującym pianistą  zarówno solistycznie, kameralnie i z orkiestrami. W ciągu dwunastu lat wystąpiłem ponad 350 razy w 23 krajach świata. Jestem też pedagogiem w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie, absolwentem klasy fortepianu Stefana Wojtasa w Akademii Muzycznej w Krakowie oraz trzyletniego Artist Diploma Program w klasie Tamasa Ungara na Texas Christian University w Fort Worth, USA . Prywatnie – mąż i ojciec trójki dzieci, mieszkam w Bochni.